Webtures Kariyer

Webtures Akdemi Ailesine Hoşgeldiniz! Uzman Eğitim Kadromuz ile sizleri dijital pazarlama alanında bir adım ileriye taşıyoruz. Sertifikalı eğitimler sonucunda alanınızda daha prestijli bir konuma sahip olun.

Webtures’ta Kariyer Fırsatı!

Dijital pazarlama ve performans alanında uzman yetiştirmeye odaklı bir şirket olarak, insan kaynağı ve kurum içi istihdamda bu değer doğrultusunda ilerliyoruz. Webtures Akademi olarak öğrencilerimize dijital pazarlama konusunda gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanağı yaratmayı hedefliyoruz. Webtures Akademi’de İleri düzey eğitimini başarıyla tamamlayan, dijital pazarlama alanında kariyer yapma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler takımımıza dahil olur. Bir başka deyişle Webtures olarak uzmanlarımızı içimizden yetiştiriyoruz!

Sadece Webtures’ta değil Toptalent aracılığı ile bir çok farklı markada da yerinizi alın!
Eğitim sınav sonuçlarınızın bize ulaşması ile birlikte performansınız ön değerlendirmeye alınarak kariyer bankamıza aktarılır. Eğitimini aldığınız pozisyon ile birlikte ortak çalıştığımız şirketlerde aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle temasa geçilir. İleride oluşabilecek tüm pozisyonlar için eğitim profiliniz değerlendirilir. Aynı zamanda üyeliğin tamamen ücretsiz olduğu toptalent.co ile üye olduktan sonra iş ilanlarına, işe alım programlarına, şirketlerle bir araya gelebilecekleri networking buluşmalarına başvuru yapabilir, yeteneklerinizi geliştirecek içerikleri okuyabilirsiniz. Toptalent.co’da adaylar için tek koşulunuz 4 yıllık bir üniversiteden mezun olmanız ya da hali hazırda okuyor olmanızdır.
 

Toptalent’ın Birlikte Çalıştığı Bazı Markalar