Hakkımızda

Webtures Akademi ile de tüm girişimciler ve işletme sahiplerine, uzman ekibimiz ve ustası olduğumuz alanlar hakkında dopdolu içerikli eğitim programları hazırlıyor, 7 yıllık tecrübemizi sizlere aktarıyoruz. 

Webtures 2011 senesinde kurulmuş, dijitaldeki tüm süreçlerinizi A’dan Z’ye kullanıcı odaklı planlayan, tasarlayan, uygulayan ve geliştiren bir ajanstır. Webtures’in öncelikli amacı bir mecranın/sitenin kullanılabilirliğini ölçümlendirmek, ziyaretçi davranışlarını inceleyerek iyileştirmek ve hedef kitleden geri dönüşlerin daha maximize edilmesini sağlamaktır. Bunların yanı sıra dijital pazarlama alanında sahip olunan eksiklerin tespitleri yapılarak giderilmesi, arama motorları üzerinde bulunabilirliği arttırma, kullanıcı etkileşimini sağlama gibi görevleri de üstlenmektedir.
Webtures gücünü ekip ruhundan alarak takım çalışması ile hareket eden uzmanlardan oluşmaktadır. Bu sayede doğru iş dağılımı ve akışı ile başarılı süreçler yönetmektedir. Bir markanın doğuşundan, gelişimine ve istikrarın sürdürülmesine kadar tüm süreçte yanında olarak hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşılması WEBTURES’in öncelikli amacıdır.
WEBTURES sektörün gelişimine katkı sağlayacak tüm organizasyon ve faaliyetlerde de yer alarak genç kesimin dijital pazarlama alanında bilgilendirilmesinde de büyük rol oynamaktadır. Kısaca WEBTURES markaların hak ettiği yerlere gelmesinde ve markaya katma değer sağlanmasında sizlerin en büyük yardımcısıdır.
Webtures, Merkezi Türkiye’de bulunan SEO ve dijital pazarlama konularında hizmet veren, Türkiye’nin en büyük SEO ajansıdır. İrlanda’da yer alan yeni ofisiyle yurt dışına da açılan Webtures, istikrarlı büyümesiyle dikkat çekmektedir.
Webtures, SEO başta olmak üzere Dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuyla hareket eden bir ajanstır.